| dia_8663 a întrebat:

Hi TPU! cine s-a uitat la filmul titanic? stiti mai multe informatii despre el? FUNDA la cel mai bun raspuns!

7 răspunsuri:
| stiiix a răspuns:

Este cel mai bun film ever.hee hee
Desi ca buget, unele filme l-au depasit (aici fac referire in special la 2012 care sucks call meu) acesta ramane totusi the best in the history.
Este genul de film pe care trebuie sa-l vezi.
Daca o sa-l urmaresti o sa te convingi cat de frumos ehee hee
Vizionare placuta. happy

| AndreeaP99 a răspuns:

Pai http://www.roportal.ro/articole/titanic-279.htm citeste aici iti spune clar

funda?

| RaR a răspuns:

Eu naveam ce face laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieu am vazut cum sa rupt titanicul in doua a fost foarte palpitant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt valentina si am 7 ani si jumatate si am vazut filmul pe internet e foarte bun filmul dar si foarte trist cum sa rup titanicul an doua

| zuzulik_1907 a răspuns:

Iti dau eu filmul ak vrei e superbbatting eyelashes