| anda789 a întrebat:

Hi TPU, stiti un anime gen shugo chara sau yumeiro patissiere?

Răspuns Câştigător
| AnimeChu a răspuns:

Cardcaptor Sakura, Tokyo Mew Mew, Kamichama Karin, Gakuen Alice, Princess Tutu, Sailor Moon, Kaichou wa Maid sama, Special A, Kirarin Revolution, Futari wa Precure, Sugar Sugar Rune, Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch, Ojamajo Doremi, Pretear, Zero no Tsukaima, Heartcatch Precure!, Fruit Basket, Full Moon wo Sagashite, Onegai My Melody, Baka to Test to Shoukanjuu, Saiunkoku Monogatari, Fresh Precure, Corrector Yui, Kaleido Star, Fushigiboshi no Futagohime, Kami nomi zo Shiru Sekai, Bungaku Shoujo, Mahou Shoujo Madoka★Magica.
Şi, sper că ajung. Nu am văzut toate anime-urile, dar sunt asemănătoare. Mai multe aici: http://myanimelist.net/anime/2923/Shugo_Chara!/userrecs

1 răspuns:
| DenniDen a răspuns:

Http://anime.kage.ro/animelist.php sunt aici cam vreo suta de animeuri:D funda?:o3