| FairyTailFan a întrebat:

Idei de filme gen comedy plz...
As aprecia si o mică descriere.Cel mai rapid si mai bun raspuns primeste funda.Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| nowar a răspuns:

That's My Boy
Men in Black
21 Jump Street
The Muppets
Puss in Boots
Easy A

Johnny English Reborn
Scott Pilgrim vs. the World
Mrs. Doubtfire
Mr. Popper's Penguins
Liar, liar
Ace Ventura: Pet Detective
Dumb & Dumber
sper sa iti placa big grin

5 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Men in Black 3
mai multe despre acest film ai aici : http://www.imdb.com/title/tt1409024/

| SookiexD a răspuns:

The Dictator! laughing Vizionare Placuta!

| Julia125 a răspuns:

My girl 1 -o fetita de 12 isi pierde mama, tatal ei incepe sa se ocupe cu tot felul de servicii funerare si sa lucreze pe oameni morti (nu ii arata). Fetita e suparata din cauza ca tatal nu are timp asa ca incepe sa iasa f. mult pe afara cu amicul ei Timmy. Ea e indragostita de profesurul ei, iar cand cel mai bun prieten moare ii spune totul. (In tot acest timp tatal se indragosteste de angajata lui iar ea e dispusa sa faca orice ca sa ii desparta)
My girl 2. (14/15 ani) Are de facut un proiect pentru scoala despre un om, care a realizat ceva in viata. Ea o alege pe mama sa, dupa care cu ajutorul mamei vitrege reuseste sa plece la unchiul sau pentru a afla mai multe informatii. Pe parcurs are o gramada de peripeti.
Din descrerea mea cred ca ti-am descris mai mult un film drama, nu comediehappy... uitate si o sa vezi ca ai sa razi (si sa plangi)

| astainumelemeu a răspuns:

Uite: ai asa student bodies e un criminal retardat care omoara pe ricine incearca sa faca sex, calcand tot timpul in guma de mestecat fara zahar si care isi alege cele mei stupide arme de omorat cum ar fi o agrafa
airplane e supertare e vorba despre ce se intampla intr-un avion
the onion movie este un film care pur si simplu prezinta stiri este super

| andreeaursi a răspuns:

Parinti vs. Bunici
Atunci când fiica sa pleacă pentru o perioadă la muncă în alt oraş, un bunic se vede pus în situaţia de a avea grijă de cei trei nepoţi ai săi. Deşi are la îndemână metode ale secolului XXI de a-i cuminţi pe neastâmpăraţii nepoţei, el va apela la o metodă veche, dar care dă rezultate!