| Goldenstick a întrebat:

Ieri pe la 2-3 m-am uitat la un video cu un caine care facea beatbox dar erau mai multe si imi aduc aminte ca nicknameu aluia/aia era ar.14 sau 24. ma puteti ajuta sa gasesc videoul va rog mult de tot dau si funda daca e pe ala care il caut si mai si il caut de 2 ore si 30 aproape si nu il gasesc.

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Te referi la videoul acesta http://www.youtube.com/watch?v=PfqDh7wKQk8&feature=relmfu? si nick'ul e arys14 si persoana aia is eu, funda pana nu te bat

1 răspuns:
| Goldenstick explică:

Da si mersi mult