| Alëxąndŕą a întrebat:

Im zice si mie careva un film despre o "Sirena" (film nu desen) si nu vreau H2o am auzit ca cica e un film cu o sirena care avea o pestera cu comori si ziua era sirena si noaptea om nu neaparat cum se numeste si argumente de filme cu sirene

Răspuns Câştigător
| pissiic a răspuns:

Mermaidia, the little mermaid, the secret of roan inish. fundita? :*

4 răspunsuri:
| koko a răspuns:

Aquamarine

| Raluka_5546 a răspuns:

Uite cateva titluri de filme cu sirene care, dupa parerea mea chiar trebuie vazute big grin.
Primul se numeste SPLASH.
Al doilea se numeste AQUAMARINE.Este un film foarte draguts...este vorba in general despre prietenia a 3 adolescente dintre care 1 este sirena.

| Ayumi a răspuns:

Ba nu. ele intru intr-o pestera si cand luna se reflecteaza ele sar in apa pentru. a iesi din pestera si baloane de apa se ridicau cand au sarit. a doua zi cand au atins apa le-a aparut coada, iar cand s-au uscat au revenit la normal.si is 3 Cleo, Emma si Rikki. dupa aia cleo poate modela apa, emma s-o inghee iar rikki sa o fiarba.de fiecare data cand e luna plina si ele o privesc sunt hipnotizate sa mearga la apa.in sezonul al 3 lea emma pleaca si apapare o noua sirena, Bella. ea poate transforma apa in jeleu si in sticla.cauta pe wikipedia la h2o adauga apa sau la lista episoadelor din h2o adauga apa.costumul este facut din cauciuc lipit cu solzi transparentzi.si au inotat pe bune.