| anastasia907 a întrebat:

Imi plac foarte mult fimele 'Cars' stie cineva daca sau cand v-a apare 'Cars3' eu sper din tot sufletul sa apara.

2 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Nu se aude nimic despre Cars 3 deocamdata. doar Cars 1 si 2 pana acum.
ramane de vazut daca vor sa continue. La ce succes au avut cred ca vor continua http://www.imdb.com/find?q=cars&s=all

| genTlemeNNN a răspuns:

Nu va aparea de curand deoarece nici Cars 2 nu a aparut la televizor. Dupa ce va aparea la televizor va aparea pe net peste vreo 2 ani. Cum a fost cu cars 1 si 2.