| FetitzaDulce a întrebat:

Imi puteti da niste filme de comedie, romanesti daca se poate sa ma uit in seara asta pls?

Răspuns Câştigător
| LostInMyDreams a răspuns:

Buna! Uite ai foarte multe filme de comedie romanesti pe care le poti vedea online si pe site-ul asta:http://filmeromania.blogspot.com/......el/Comedie ...Hai sa-ti dau si cateva exemple de filme de comedie:Eu, tu si Ovidiu,Pacala se intoarce,Buletin de Bucuresti,Occident,Filantropica, Italiencele, Cand se stinge lumina.Bafta!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| smaranditza a răspuns:

1.pacala2.BD in actiune, etc3.toamnabobocilor4.iarna bobocilor5.nea marin miliardar

| virusxxx112 a răspuns:

"Pacala se intoarce"

| user00978 a răspuns:

"Buna! Ce faci?" este un film reusit