| KagomeHigurashiLoveInuyasha a întrebat:

Imi puteti da si mie niste filme interzise minorilor sub 16 ani(eu am 11 ani rolling on the floor ) si sa fie ffff sangeroase, deci horror? Ca mie si celei mai bune prietene a mea, Anne-Marie(12 ani) ne plac astfel de filme cu macel si vreau si ceva gen Bloody Mary! PLSSSS! MERCI!
fundita pentru cele mai scarboase filme horror si nu uitati sa fie interzise minorilor sub 16 ani ca nimeni nu asculta prostiile astea cu interzis minorilo sub 12 16 etc! rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

MERCI FFF MULT! puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Mitchi a răspuns:

Hey! Uite mie urmatoarele filme imi plac fff mult, si au caracteristicile pe care le ceri tu :)) :
1. Puzzle mortal 3D/ Saw 3D(A patra parte a seriei de filme Saw a fost initial interzisa in Romania insa Comisia de rating a hotarat ca filmul poate rula in cinematografe cu calificativul "interzis minorilor sub 18 ani. In Franta, a patra parte a seriei le-a fost interzisa tinerilor sub 16 ani, spre deosebire de partea a treia, care le-a fost interzisa persoanelor sub 18 ani.)
2.Paranormal Activity
3.Ero kowai kaidan dai 1 no kai: Iguana onna, Tomomatsu Naoyuki (2010) si Ero kowai kaidan dai 2 no kai: Poltergeist, Tomomatsu Naoyuki (2010) (interzise persoanelor sub 18 ani :)). Contin niste scene... daca te uiti sa-mi spui daca ti-a placut. Mie mi se pare super horror :)). Nustiu daca o sa-l gasesti pe net ca este c-am greu de gasit.Eu l-am vazut prin alte mijloace, dar daca gasesc pe net filmul iti trimit site-ul.:d) http://echecetcinemat.wordpress.com/......yuki-2010/
4.Blood and Sex Nightmare
5.Autopsy(iarasi e un film super)
6.Hostel (I si II)
7.Incubus: Yume ni okasareta onna, Kasagi Nozomu (2010)
Sper ca ti-am fost de ajutor!:d

5 răspunsuri:
| UNHleaSHD a răspuns:

Tie-ti arde de prostii cu Maria.

Saw, toate partile

| Yuukyy a răspuns:

Intra pe http://www.spectrulrealitatii.ro/
de acolo citesti ff multe povesti de groaza
si eu am 11 ani si chiar unele din ele mau speriat!
bafta!:)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolec si Bolec. Dc nu, cauta pe cinemagia.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce lume nebună...

| kiko_4142 a răspuns:

Sper ca iti voi fi de folos mie imi plac urmatoarele:
1.The Hatchet(I si II)
2.Venom ii din 2005 imi place mult povestea si unde se intampla totul.
3.The Human Centipede I sper sa rezisti fara sa vomiti happy
4.Scream 4
5.The Wolfman
6.Massacre in texas
7.My Bloody Valentine
8.A Nightmare On Elm Street
Si binenteles serile Saw si inca cateva dar nu mai are rost sa le mai scriu pentru ca ti lea recomandat Mitchi.
Daca iti plac si SF uitate la urmatoarele:Uderworld, AVP(Alien vs predator) si Rezident Evil.
Vizionare placutabig grin