| vampire16 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste filme cu actiune,drama, divertisment ca the hunger games? Cele mai bune filme un vot su FUNDA MARE!

Răspuns Câştigător
| Duby97 a răspuns:

Deci sa incepem asa: Noah, The Hobbit (toate cele 3 parti, nu stiu sigur daca s-a lansat inca a 3-a parte), Need for Speed (filmul e bestial, jur. m-am uitat la el de 3 ori si tot nu m-am plictisit, mai ales la faza cand moare baiatul ala de 18 ani), Pompeii, The Hunger Games 2 (daca tot ai vazut partea intai), Expendables 2 si 3, Noapte Farselor (horror, da nu-i nu stiu ce.), REC (toate partile, din nou horroh), Fast&Furious 6, Real Steel (e despre un tip care are multe datorii, si cu batai cu roboti). Si mai multe, doar ca acuma nu imi amintesc chiar atatea! laughing. Vizionare placuta! big grin

2 răspunsuri:
| Deliciouscupcake a răspuns:

The Host,The Lord of Rings, The Hobbit, Sucker Punch, Hansel & Gretel:The witch hunters, The mortal instrumets:City of bones.

| OnuOnulică a răspuns:

The Princess Diaries

Keith

A Walk To Remember

Wild Child

St.Trinians

The Notebook

Remember Me

Black Swan