| Aggares a întrebat:

Îmi puteti spune câteva seriale cu ninja? xD
Sau dacă nu "cunoașteți" atunci ași vrea câteva seriale la fel ca "cavalerul nopții".
Dau funda!

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Testoasele ninja imi vin in minte prima data happy.
Iar ca "cavalerul noptii" ceva gen mascat ca ala, e... Arcasul?
Sau tot referitor la cavalerul noptii, la timpul de acolo, mai e si Taramul lupilor, dar nu e cu mascati. Dar e misto.
Cam atat. Ar mai fi anime-uri dar nu sunt chiar ce cauti tu...
Sper ca te-am ajutat, bafta!

1 răspuns:
| Aggares explică:

Mersi mult. Huh, animeuri... am văzut o grămadă nu e unul pe care să nu îl știu... cum o fi, mersi din nou!; d