| SoP222 a întrebat:

Imi puteti spune niste documentare interesante?
PS: nu stiam la ce categorie sa pun intrebarea big grin

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Samsara (2011), Searching for Sugar Man (2012), The Soviet Story (2008), World War II From Space, History of the World in 2 Hours (2011), Stephen Hawking's Universe: The Story of Everything (2 May 2010), Rabbit à la Berlin (2009), How Many People Can Live on Planet Earth? (9 Dec. 2009), Născuţi la comandă - Decreţeii (2005), Freedom Writers (2007)...

| DarthRevan a răspuns:

The secret, Peaceful Warrior e un film, dar e si documentar, chiar si carte sunt super utile pentru viata si pentru oamenii in general!

| JustMe4ever a răspuns:

Http://www.filmedocumentare.com/filme-a-z/
Sunt traduse in caz ca ai nevoie iar subiectele sunt diverse. Eu am gasit unul despre originile hip-hop-ului romanesc si cateva despre arheologie.