| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune niste filme de actiune gen fast and furious, rush hour etc? Cel care spune cele mai multe filme are funda.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Brick Mansions (2014),Rush (2013),Combustion (2013),Getaway (2013),Death Race:Inferno (2012),Need For Speed (2014), Fast Track: No Limits (2008),The Cold Light Of Day (2012),A Good Day To Die Hard (2013)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merci! Am vazut odata un film german despre o constelatie (Sirius sau Orion), dar nu l-am prins de la inceput si nu stiu cum se cheama! Ma puteti ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Terminatorul
Soldat universal
Fast&Furious
Ghost rider
Mr and miss Smith
Talento de barrio
Rocky
Rambo
Karate kid
8 mile(cu Eminem)
Underworld

Am mai vizionat si cateva de aici:
-https://www.google.ro/#q=filme+jackie+chan
-https://www.google.ro/#q=filme+jet+li

| Otylayall a răspuns:

Joy ride e tot cu paul walker si e super, wanter cu angelina jolie, monster house e animatie dar e super, seria x-men, godzilla, the legend of hercules, i robot. Sper ca te-am ajutat :* ^_^