| Gabriella_5169 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum pun o prezentare power point pe youtube? ce anume trebuie sa fac la prezentare ca sa o pot pune etcbig grin Multumesc! Fundaa:X

Răspuns Câştigător
| teodor10 a răspuns:

Exista programe screen recorder.Iti instalezi un program de asta si acesta iti inregistreza sub forma de film afisajul desktopului tau.Si il pornesti, dai f5 la prezentare, iar cand se termina prezentarea, opresti si screen recorderu, apoi iti salveaza ca film ce ai inregistrat si anume prezentarea ppt.bft

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu poti ma! youtube e doar de videouri!
poti sa inregistrezi cu. Hypercam de ex prezentarea si apoi sa o pui pe youtube! dar in formatul power point nu ai cum sa il pui!