| adelynaa a întrebat:

Imi spune ti va rog frumos un film care merita vazut? Ceva film din 2011 sau 2012 gen: comedie drama romantic mai putin horror ca nu prea imi plac.
Va multumesc!

10 răspunsuri:
| sergiu2525 a răspuns:

O comedie chiar buna, care nu ma asteptam sa fie, este The Dicatator, din 2012, e ceva gen Don`t met with Zohan, oricum uita-te ca e bunwinking.

| vio_9808 a răspuns:

Notebook ...merita vazut!

| kyGirL a răspuns:

Van Wilder-comedie, are mai multe partiwinking
Chiar le recomand pe toatelaughingAm ras cu lacrimi si mai scoti si cate un LOLlaughing

| kyGirL a răspuns:

Van Wilder-comediewinking
Are mai multe partibig grin
Chiar le recomand pe toate...
Am ras cu lacrimi si te mai face din cand in cand sa zici LOLlaughing

| Furny a răspuns:

One day -romantic

| Rawrrr123 a răspuns:

Hugo 2011, War horse, Never let me go, The Devils Double 2011

| H3llRain a răspuns:

Incearca The Art of Getting By.Aa, si Seven Pounds. Ultimul, e o drama care te marcheaza ceva timp.

| taisea a răspuns:

6 gloante 2012

| sleepykitty a răspuns:

Pearl Harbor!

| ana2601 a răspuns:

La cap, la bani, la oase- e comedie romaneasca, mie mi-a placut foarte mult happy
3 metri deasupra cerului...e super love struck
6 bullets happy