| ThEpOrtRaIT a întrebat:

Imi spuneti si mie filme mai NOI la care ma pot uita(fara the last song, twilight, whip it, the clique, o alta cenusareasa moderna, vampires suck, angus, camp rock, step up) altele si mai noi. dau fundita pentru cele mai bune

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LittleandLiars a răspuns:

Buna>:D< iti voi da si un site de unde le poti downalda daca vrei;)

Http://www.filmealese.com/ aici dai sus si alegi unele din filmele careti le zic sau care ti leau zis restul :Bratz, Aqumarin, Freaky Friday, A cinderella story, Another cinderella story, Cated Kally, Singur acasa 1, 2, 3 si HSM, Harry Potter, 17 Again si Ploua cu chiftele :X

Vizionare placuta!

XoXo>:D< :-*

| redfghh a răspuns:

Killers

| tralala_9688 a răspuns:

Australia este din 2008, romantic si plin de aventura.Sherlock Holmes e din 2009, actiune si putina istorie.The Curious Case of Benjamin Button drama unui om ce se naste batran si moare copil, un alt film cu Brad Pitt este Inglourious Basterds daca vrei un thriller. When in Rome o comedie simpatica si Remember me o drama cu Robert Pattinson. Sper ca am ajutat