| àIèD a întrebat:

Imi spuneti un serial care v-a placut foarte mult si care v-a impresionat? Pana acum m-am uitat la Prison Break si Lost si mi-au placut foarte mult.(suneti-mi unu nu mai multe)!

Răspuns Câştigător
| DorothyAnn a răspuns:

Pretty Little Liars- pare a avea cateva note din viata reala, nu e cu moceva nsti de neoprit si vampiri urati! oricum, chiar si cu vampiri, eu tot prefer serialele straine decat cele romanesti, mereu mi-am dorit sa fiu altceva decat romanca, dar na, traiesc in tara unde Durex face senzatie! mi-e rusine!

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Sopranos

| introduaicinumele a răspuns:

Mie imi plac serialele SF/de actiune. O sa-ti zic serialul care mi-a placut cel mai mult:

Stargate SG1 - are 200 de episoade
Stargate Atlantis - are 100 de episoade
Si mai este continuarea Stargate Universe, pe care inca n-am apucat s-o vad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca "Dexter".

| cos96alx a răspuns:

Salut, daca vrei o comedie Blue Mountain State recomad la toata lumea

| sunrise009 a răspuns:

Spartacus, game of thrones, the walking dead