| phantom2k a întrebat:

In animeul vampire knight yuki si zero sau sarutat vreodata? Daca da spuneti-mi ce ep si sezon daca nu mersi pentru raspuns

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Din pacate nu.doar in manga. Yuki se saruta cu Kaname.in sezonul 2.

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Nu se saruta. Yukki se saruta doar cu Kaname.

| RealAnimeLife a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=eE1Ke2BborE

Nu se saruta, dar au fost aproape...

| Evellyn a răspuns:

animeul a fost facut dupa manga. In acasta, chiar inainte sa plece cu kaname zero si yuuki se saruta.

| Anna_Ana_1997 a răspuns:

Yuuki se va saruta cu Zero in sezonul unrmator sunt sigura, doar sunt rolu principal ei doi, Kaname si Yuuki sunt frati cum sa se sarute ati innebunit