| VampireKathrineLone a întrebat:

In ce episod din The Vampire Diaries vor fi din nou impreuna Stefan si Elena?

3 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Nu se stie cand vor fii din nou impreuna. Trebuie sa asteptam pana apar si alte episoade.

| AnnaMariaaa a răspuns:

In orice caz nu in curand, pentru ca Elena nu o sa-l ierte asa de usor pentru cum s-a purtat cu ea ...probabil spre finalul sezonului

| Argaiv a răspuns:

Nu cred ca scenaristii serialului viziteaza acest site si noi n-avem de unde sa stim din moment ce nu vedem din serial numai cat vezi si tu.