| Puffy09 a întrebat:

In serialul The Vampire Diaries. Katherine si Amara sunt tot Elena..sau ce naiba..ca nu inteleg..Sau Silas...e tot Stefan?hee hee)) -_-

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Katherine,Amara,nu sunt același personaj (Elena),sunt interpretate de aceeași actriță, identitățile nu sunt confundabile și nici neglijabile, iar Silas nu este Stefan, dar se poate substitui altui personaj, ca actor, acest Silas este Scott Parks.

| Twwinkkkiweee a răspuns:

Elena si Stefan sunt dublurile lui Silas si Amara. Ei au fost făcuți de vrăjitoarea aia nemuritori si Universul, ca să restabilească echilibrul ( nu se poate ca cineva să fie nemuritor! ) a creat dubluri ca ei să moară si să se restabilească echilibrul. Sper că m-am făcut inteleasă laughing!