| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru toţi fanii serialului The Vampire Diaries. Vă place Delena sau Stelena?

4 răspunsuri:
| diana0983 a răspuns:

Delena

| faramatania a răspuns:

Și Delena și Stelena, ambele sunt reușite(nu prea poți să alegi)

| DeuTza22 a răspuns:

Delena.
Nu este pentru faptul cum arata amandoi impreuna(fantastic) ci si pentru ca Damon chiar o iubeste si o protejeaza, in timp ce Stefan o la sa sa ia unele decizii de capul ei desi multe decizii sunt gresite.

| Megan97 a răspuns:

Stelena. stefan este cel care chiar o iubeste pe Elena si o pune mai presus de toate. delena e ok dar doar ca o "faza", nimic permanent.