| bLow a întrebat:

Iubiri secrete sezonul 2 episodul 40
Numai luati lumea la misto am vazut pe site multe chestii cu iubiri secrete potfim un link pentru a viziona iubiri secrete episoade care inca urmeaza http://e-protv.info/? p=1065

2 răspunsuri:
| bLow explică:

La ora 1 fix la bagat, aveau probleme cu upload dar s-a rezolvat nu te ia nimeni la misto, intra sa vezi eu acum m-am uitat la el s-a terminat

| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Si tu nu ne iei la misto ba? trebuia sa-l bage de 3 ore episodul si nici acum nu e. nu mai da link-uri aiureawinking