| DyaNa1337 a întrebat:

La ce sezon este acum serialul supernatural de pe protv? am vazut acum 5 min finalul unui episod, ceva cu apocalipsa si alte chestii mi-a placut enorm, spuneti-mi la ce sezon este. mc, dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| yomanu a răspuns:

Este sezonul 5 episod 8
Uite aici daca vrei sa il vezi online :
http://www.serialepe.net/2010/07/supernatural-serial-online-subtitrat.html

2 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

La protv este sezonul 5, iar sezonul 6 la aparea pe la sf lui seeptembrie, dar sunt sigur ca protv-ul nu o mai aiba bani sa il cumpere happy

| Alistair a răspuns:

Pe ProTv se difuzeaza sezonul 4 mi se pare. Filmul are pana acum scoase 5 sezoane iar din 24 septembrie incepe sezonul 6. Eu zic sa iti downloadezi toate sezoanele de pe net, nu o sa-ti para rau.