| arual93 a întrebat:

La multi ani,TPU! Spuneti-mi va rog un nume de film coreean in genul lui,, A man called god" sau,, Secret garden". Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alenaa94 a răspuns:

City Hunter,Bridal mask,Ghost,Nice guy,Faith,Athena, Poseidon, I miss you, Swallow the Sun, The King 2 Hearts, Fugitive Plan B, Time of Dog and Wolf, Iris cam astea toate is asemanatoare.

2 răspunsuri:
| FiddleStick a răspuns:

Kingdom of the winds sau Iljimae ambele sunt filme aparute in anul 2008 frumoase si captivante.

| arual93 explică:

Am decis sa ma uit la Fashion king, oricum multumesc pentru raspunsurihappy