| aLina_5345 a întrebat:

Lumee, vreau filme de dragoste noi, nu din anii 90! Vreau ceva de genu "LOVE AT FIRST HICCUP" sau "I Love You, Beth Cooper"! Ma ajutati? Zic de la inceput dau funda*doar pentru cel care-mi da un film bun, de care cer eu, nu mi le scrietzi pe toate pe care le stiti sh sa-mi reproshatzi ca am promis ca dua funda! Asteptt

6 răspunsuri:
| Flori a răspuns:

Incearca "The lake house"-cu Sandra Bullock si Keanu Reeves, sau "The curious case of Benjamin Button"-cu Brad Pitt si Cate Blanchett.

| Vulvatron a răspuns:

What happens in vegas

| Lovelysmilee a răspuns:

A walk to remember ai vazut?
E din 2002. E filmul meu preferat. love struck
ti`l recomand

| cristina_4037 a răspuns:

P.S. I love you; Sweet November; A Walk To Remember.

Mie mi-au placut la nebunie! Vizionare placuta:*

| aLina_5345 explică:

Mm...Numai nu "A walk to remember" l-am vazut, l-am vazut...cine oare inca nu la vazutt?

| MihaEla_2932 a răspuns:

A Cinderella Story
Lovewrecked