| Ann3 a întrebat:

Merita vazut The vapire Diaries? Imi puteti face un mic rezumat?

Răspuns Câştigător
| iacobitza a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaa o sa te tina cu sufletu la gura de la primul pana la ultimul episodhappy

10 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Mai mult decat crezi, este exceptionallove struck uitate nu o sa regretibatting eyelashes

| alyna a răspuns:

Da este super serialul...mai ales Damon:X:X
dar din pacate apare joi seara la americani iar la noi vineri dar trebuie sa astepti pana sambata sa il vezi cu subtitrare...:X:X

| Bianka a răspuns:

Eu ma uit la el:X
Acum.depinde si ce gen de seriale/filme urmarestithinking
Dar mie imi place mult :X
Nu pierzi nimic daca te uiti la primele 2-3 episoade si apoi decizi ce faci mai departe :d

| vldidle a răspuns:

Da, merita happy

| crystynel23 a răspuns:

Da

| thevampirediariesfever a răspuns:

E super-tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta

| AlexUnder a răspuns:

Da e cit de cit tare.

| Alleecs a răspuns:

Eu zic ca merita

mie imi place foarte mult serialu si app se numeste The Vampire Diaries

| hadasan a răspuns:

Da e destul de fainut