| machupi8t a întrebat:

Morrrrr...ajutor

Da stiu ca sunt disperata dar vreau iar filme/ seriale coreene despre liceeni si dragoste. Deci am vazut:

Heirs
Hi! School: love on
Boys over flowers
Playful kiss
I hear your voice
Lie to me
Etcccc

Mi-au placut mult boys over flowers si playful kiss fiindca se bazau exact pe ceea ce voiam : liceu >- iubire >- grafica buna.

Am vazut ca mi-ati recomandat : scent of a woman, k-pop extreme survival, lie to me blaaaaa blaaaa blaaa care nu au pic de legatura cu iubirea din liceu

Repet,

Răspuns Câştigător
| SHINeeTaemin a răspuns:

Heartstrings
hana yori dango[e janponez]
say i love you[e anime, dar e exact placul tau]
to the beautiful you
School 2013
dream high 1, 2
Monstar
flower boy ramyun shop
PILIMIT
Brown sugar macchiatto
devil beside you
hana kimi
koishite akumaa
buzzer beat
spy myung wol
sunt si taiwaneze si japoneze

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Morrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr după tineee

| Miruna26 a răspuns:

LOL

| Pricopiu_Ana_1986 a răspuns:

Uita-te la 49 Days. Am inceput de curand si ma tine in priza. Vezi aici: http://serialecoreene.eu/seriale/49-days/