| Kid_4219 a întrebat:

Multi cred ca stiu de serialul "Pariu cu viata" si cred ca multi va uitati la el. Nu stiu din ce motive, nu am avut pana acum intentia de a ma uita, dar am vazut foarte multi oameni care adora acest serial si am zis sa ii dau o sansa de astazi. Deci...cine ar vrea sa imi dea un mic rezumat a ce s-a inamplat pana acum in serial?

1 răspuns:
| Dia007 a răspuns:

Am sa presupun ca totusi nu ai inceput sa te uiti la serialul ala avand in vedere ca nu ai primit nici un rezumat. Nu iti umple si mai mult timpul liber cu tampenii (imi cer scuze de critica aspra, dar vazand in unele pauze publicitatea de prezentare a filmului, nu se merita sad filmul nu mai e film ca odinioara.
Sunt sigura ca nu pierzi nimic daca nu te uiti la el, ba mai mult, in timpul pe care il pierzi la "chestia aia", poti face ceva folositor pentru tine.
Pretuieste-ti timpul!