| AleAlbu a întrebat:

Nicolas Cage sau Jason Statham? Argumentati!

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Eu aleg Jason Statham pentru ca el nu face filme de copii. Nicolas Cage, in majoritatea filmelor lui sunt de animatie. Ba cu demonul pe roti, ba cu pampalaul ala care avea un inel de dragon pe mana si nu mai stiu ce. Pe cand Jason Statham face numai filme bine puse la punct (The Expendables, Prizonieri sub acoperire, Jaf in stil italian, Jaful de pe strada x etc.) fata de Nicolas Cage este de 3 ori mai bun.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Jason e mai tanar, mai activ si mai frumos in filmele lui.

| natearchibald a răspuns:

Niciunul. Statham face doar filme de actiune in ultimul timp, in care este un asasin platit si ii bate pe toti de le suna apa in cap. La fel si Nicolas Cage, unul dintre cele mai bune filme ale lui este Face/Off, in care a jucat alaturi de John Travolta si care este un film mediocru.

Cum spuneam, ambii sunt niste actori de umplutura mai mult, dar dintre cei doi il aleg si eu pe Jason, si nu pentru filme precum Safe, The Mechanic, The Expendables, Crunk sau Transporter, ci pentru 2 filme adevarate in care a jucat, Snatch (alaturi de Brad Pitt) si Lock, Stock and Two Smoking Barrels.

| maximusy a răspuns:

Jason :X

| InSTiNktt a răspuns:

Si eu aleg tot Jason Statham pentru ca e preferatul meu actorhappybig grin si are niste filme destul de bunetongue