| Timeeeaaaaa a întrebat:

Niste filme bune stiti?happy

Răspuns Câştigător
| Noi_Rade_Cu_1994 a răspuns:

Filme horror
The Ring(Preferatul meu)
The Ring 2
The Unborn
The Uninvited
Numarul 23
The Unborn
The Orphan
The last house on the left
The Exorcist III – The Nurse’s Station
Constantine
Wrong Turn 1, 2, 3, 4, 5
Drag me to hell
The orphane
Jeppers Crepper
Boogeyman 1, 2

Comedie:
The ugly truth
The proposal
American Pie 1, 2, 3, 4
Eurotrip - cel mai tare
American Pie (1-7)
Roadtrip
Boattrip
White Chicks
Freaky Friday
The ugly truth
The hot chick
Duplex
Mean Girls
10 things i hate about you
The sweetest thing
50 first dates
Acuzat pe nedrept
Spionul Dandana
Spionul din vecini
Home Alone 1, 2, 3, 4
Jackass 1, 2, 3,3.5 ----Cele mai tari filme-----

11 răspunsuri:
| d33yuka a răspuns:

Mie mi.au placut mult filmel "Grown Ups" cu Adam Sandlar (e mai vechi dar am ras mult si in 2013 apare partea a2a) si "Placinta americana din nou pe felie" mi-a placut mult dar mai bun a fost "Grown Ups"

| MissDelevingne a răspuns:

What To Expect When You're expecting
Oooo sunt o gramada dar unele inca nu au aparut...si ice age 4... a aparut.

| Ebsghjs a răspuns:

Hei!
Jennifer's Body imi place foarte tare love struck, ti-l recomand! Cel putin mie mi-a placut foarte mult.
Mai esti si Orphan, care este un film remarcabil, si felul in care mama comunica cu fiica ei surdo-muta m-a surprins placut. A walk to remember, este un film despre doi adolescenti care se indragostesc, baiatul fiind popular si cunoscut in liceu ca tipul "smecher", si tipa una timida, nepopulara si tocilara. Are un final foarte tragic, fata moare de leucemie. sad. Ti-am spus din ce am vazut eu big grin. O seara placuta!

| andrushk50 a răspuns:

Triunghiul iubirii2.Stiu ca ti-am spus doar unul, este unul dar e unic :ESTE FILM INDIAN.Depinde daca-ti va placea filmele indiene.

| BULANGIU96 a răspuns:

Badass

| steffyboy a răspuns:

The hunger games, drive, brake

| infamy a răspuns:

•The Pursuit of Happyness
Eragon
•Turnurile din Navarone ( e putin vechi dar e ff smecher, mie cel putin mi-a placut )
•The Hunger Games
•Thor
•The Rum Diary
•Sherlock holmes

| KimoMight a răspuns:

Depinde ce filme iti plac. Comedie: "Ted" (un film foarte nou)... Actiune: "Numere Fatale" foarte bun filmu (despre sfarsitul lumii). Spune-mi ce preferi si te pot ajuta!

| KimoMight a răspuns:

Depinde ce preferi Comedie: "TED"(foarte nou filmul) Actiune "numere fatale" (sfarsitul lumii)... Spune-mi ce preferi si sigur te pot ajuta!

| Smiile_Daniiela_1998 a răspuns:

The Back-Up Plan, e foarte fain, The Grudge, Friends with Benefits, The Orphan. si mai multe.

| Oana_Rusu_1994 a răspuns:

Nu prea ma pricep dar cred ca iti va place hangover 1 si 2 si Seeking a Friend for the End of the World sau ted