| DeeaAndreea_5723 a întrebat:

Niste filme si jocuri cool? funda!

4 răspunsuri:
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Filme: camera 1408
constantin
inception
the butterfly effect 1 2 3
numarul 23
88 minute
calatorie spre centrul pamantului

jocuri: te sims 3
nfs mw
gta sa
tomb raider aniversary / underworld
worms

| Brigi_5231 a răspuns:

Eu ma joc pe http://agame.com/, am cont si am level 16 sau 17 [nu intru prea des]; si pe http://farmerama.com : ii super:D. Eu ma joc cam de asta iarna si am level 34. La inceput ii cam plictisitor, dar dupa ce avansezi in leveluri devine cool:x. Si la filme. pff... pai depinde. [filme pe pc] - Printul Persiei, Last Song, :-". Le poti vedea si la cinema sau pe Tv :p.
Eu urmaresc "Grey`s Anatomy", acum' e sezonul 8 sau 9, dar nu se difuzeasa urmatorul sezon pana la toamna.

Pai poti urmari 'telenovele' cum ar fi Narcisa, sau Iubiri secrete :-".

Sper ca ti-am fost de ajutor. :*

| pufoseniaRO a răspuns:

Jocuri: imvu,sims,age of empires,need for speed etc
filme:tangle(preferatul meu),avatar, kunfu panda 2, alice in tara minunilor,narnia( toate partile),premunitia, eu si marley, etc
sper sa te ajut...:*

| TheLastHuman a răspuns:

Sunt atat de muuuuulte... spune macar ce genuri de filme si de jocuri...