| LaviChu a întrebat:

Nu-mi amintesc numele unui film..doar ceva din ce se intampla..si ma gandeam ca poate stie vreunul din voi cum se numeste big grin
Deciun tip avea un restaurant, era singur. Vine una sa isi ia cafeua de la el vrea sa bea cafeua impreuna dar el nu are timp. Ea iese din cafenea si e lovita de masina. Pe el il mustra constiinta si o viseaza. Traieste doar in visul lui. Practic acolo e toata actiunea. Si in visele lui, el ii cu ea (vie). Dar el stie ca viseaza. Si de asta vrea sa dorma cat mai mult. La final el se intalneste cu sora ei care ii da un jurnal sau ceva in care scrie ca si tipa inainte sa moara a avut exact aceleasi vise cu el.
Aveti vreo idee ce film e?

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Filmul se numeste Awaken iar 2012 anul in care este facut

https://www.youtube.com/watch?v=tnCWPIlCbK4