| ioanaioaioanagabrielaioanaioa a întrebat:

Nu stie careva can incepe aceste 2 serialee :*? :::: suleyman Magnificul:*:*:* si Iubiri secrete?

Răspuns Câştigător
| Deya2000 a răspuns:

Suleyman nu stiu pentru ca nu sunt fana, iar Iubiri secrete incepe in toamna, cred ca in sectembrie cel mai probabil.
Fundita?

3 răspunsuri:
| AlexAlex200022 a răspuns:

După cum a reieșit din sfârșitul sezonului 5 al serialului, se pare că un nou sezon va fi difuzat chiar în toamna acestui an 2013.

| AlexAlex200022 a răspuns:

După cum a reieșit din sfârșitul sezonului 5 al serialului, se pare că un nou sezon va fi difuzat chiar în toamna acestui an 2013

| Deoanca_Alex_1998 a răspuns:

Suleyman nu stiu cand incepe dar iubiri secrete incep cam pe la jumatatea lunii septembrie