| justfriend a întrebat:

O sa pun intrebarile astea 2 din nou si din nou pana aflu raspunsul.1 A fost odata un film difuzat pe canalul sci fi parca, in germana.Nu stiu daca era din Germania exact sau dintr-o tara in care se vorbeste predominant germana ca Belgia dar cred ca era vorba de Germania.Incepe totul cu un tip intr-un avion care se intoarce acasa si acolo au loc tornade si stiu ca are o prietena medic sau ceva si ca la un moment dat 2 persoane se adapostesc intr-o chestie subterana si raman acolo pana trece, ca un tunel intr-un camp.
2Un film difuzat pe protv cu ani in urma in care 2 fosti puscariasi o rapesc pe o tipa care cred ca venise in SUA sau din SUA undeva.Si se indragostes de unul de altul si la final el moare ca s-o salveze de celalalt.Si la final ii zice ceva sa nu urasca tara pentru ce i s-a intamplat.

1 răspuns:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu stiu la ce filme te referi, dar par niste filme la care as vrea sa ma uit si eu, deci daca aflii raspunsul, sa ma anunti si pe mine.