| Catalin123456 a întrebat:

O sa se mai filmeze Fast & Furious 8?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Da, se spune ca se va filma si 8. Si cred ca o sa continuie pana la 10.

8 răspunsuri:
| DisturbeDd a răspuns:

Mai bine s-ar termina, chiar daca nu vreau asta, a deraiat destul de mult de la fast and furios 1 pana la 7 pierzandu-si esenta...

| Prezidentul a răspuns:

Da. Se va filma atat 8, cat si 9. Dupa mine, s-a stricat de la 3 in sus.

| presus a răspuns:

Daca ai vazut Fast and Furious 7... trebuie sa-ti dai seama ca urmeaza si 8-ul. La finalul filmului 7 s-au aratat niste secvente cu (Jason Statham) tipul ala rau in puscarie spunand "nu exista loc de sa nu scap"... la care i-a zis (Dwayne Johnson) "te astept". In Fast and Furious 6 a fost la fel, a aratat secvente cu ce va urma la sfarsitul filmului. Apoi s-a anuntat f&f7.

| Mykymu a răspuns:

Inca nu au aparut date exacte despre asta. Un film cu un asa succes nu merita sa se termine acum si cred ca producatorii stiu asta.

| Emitzanu2002 a răspuns:

Fast & Furious a terminat cu seria lor de filme, #7, a fost ultimul odata cu decedarea lui Paul Walker
http://ro.wikipedia.org/wiki/Paul_Walker
imi pare rau!
funda?

| 5uMMeR a răspuns:

Asta vreau si eu sa aflu...
,, Noi nu ne spunem adio''

| Fii_Florin_1993 a răspuns:

Dupa parerea mea o sa se filmeze in continuare, nu vad de ce ar fi oprit, dar fara Brian isi pierde mult din farmec.