| Amylee_1318 a întrebat:

Ok, deci am vrut si eu aseara sa vad un film de groaza si cand colo nu mergea subtitrarea. Filmul se numeste "Devil's diary". stie cineva unde as putea sa gasesc subtitrarea pe vreun site? Chiar tin neaparat sa-l vad.

2 răspunsuri:
| Anonim_1748 a răspuns:

Amylee intra pe www.subs.ro sau www.regielive.ro si o sa gasesti aici orice subtitrare vrei la orice varianta.

| Anonim_1748 a răspuns:

Amylee intra pe www.subs.ro sau www.regielive.ro si o sa gasesti orice subtitrare cauti pentru orice varianta ai downloadata