| DenissaDenii a întrebat:

Pana la urma cine a fost personajul negativ din Titanic + explicatie.

Răspuns Câştigător
| Lowsensitive a răspuns:

Personajul negativ era ala cu care trebuia sa se casatoreasca rosse.De ce este el? Pai el nu era iubit de catre ea cu adevarat si el simtea asta, astfel a devenit rau.Alt motiv este ca dupa ce l-a vazut pe jack a devenit rau chiar cu rosse, fata pe care o iubea si careia i-a daruit colierul. Daca tii bine minte el a vrut si sa ii impuste si s-a folosit de copilul ala abandonat ca sa il lasa sa se urce in barca de evacuare inainte sa se scufunde vasulFunda?happy

4 răspunsuri:
| KrEaThYvE a răspuns:

Ala cu care ar fi trebuit sa se marite Rosse happy dar ca o gluma :personajul negativ este iceberg

| NegoitaAlexandra2 a răspuns:

Nu mai stiu bine filmul, dar stiu ca e barbatul ala care vroia sa se insoare cu Rose, pentru ca vroia sa-l omoare pe Jack

| NegoitaAlexandra2 a răspuns:

Barbatul cu care trebuia sa se marite rose(nu mai stiu cum il chema), pentru ca vroia sa-l omoare pe Jack

Sper ca te-am ajutat happy

| tellabella a răspuns:

Icebergul!laughing...glumeam sotul lui Rose