| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce siteuri pot descarca subtritrate in romana filme de comedie si animatie?

3 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Http://www.filmeserialeonline.org/

Chiar daca au multe reclame, eu am fost multumita avand in vedere ca e gratuit

| Moron a răspuns:

Poti sa descarci cam de pe orice to**nt si poti sa le cauti subtitrare cu bs.player sau o cauti pe site-uri care se ocupa cu asa ceva.

| usermata a răspuns:

Am spus de pe ce siteuri pot descarca nu viziona am un proiector si vreau sa ii dau un film pe proiector xare merge pe usb si telefon dar in acel loc unde vreau sa ii dau nu am wifi ca asa as putea sa fac maisimplu