| mmsdjs a întrebat:

Pentru cei care se uita la violetta de pe disney channel, imi puteti spune si mie de ce nu mai arata episoade noi adica m-am uitat la ora 18:00 si arata episoade vechi de ce? si de ce nu mai arata episoade noi ....credeti ca s-a terminat serialul si ca il pune reluare?

Răspuns Câştigător
| MenταLµ a răspuns:

Se filmeaza altele pana atunci da din alea vechi. Dupa mai mult timp o sa anunte laTV cand incepe delea noi.

4 răspunsuri:
| AllyAlly2a a răspuns:

Dupa fiecare 20 de episoade le da in reluare pe cele 20 care au fost atunci. Dupa ce se termina si acelea le baga pe alea noi.

| Arianthe a răspuns:

Ei, nu pot să dea şi ei mereu episoade noi. Gândeşte-te că un episod durează 45-50 de minute şi nu durează tot atât ca să filmeze. happy
Acum sunt în filmări, pregătesc episoade noi. O să anunţe, stai liniştită, dar le poţi căuta şi pe net.

P.S.: Nu are cum să se termine, din câte am auzit a început acum, în luna martie.

| Courthney a răspuns:

Nu stiu de ce au inceput din nou episoadele. Dar stiu ca daca vrei sa te uiti de la ora 18:00 sambata si duminica, nu da Violetta. Numai de luni pana vineri da.

| PfaffRobert a răspuns:

Noi episoade vor incepe pe data de 25 martie funda plz