| gemeni6226 a întrebat:

Pentru cine a vazut filmul:cum interpretati sfarsitul filmului Lucy(2014)? Ce a devenit Lucy si despre ce e vorba ca a trebuit sa invete omenirea intr-un miliard de ani?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Viitorul adus in actualitate, nu prindem vremurile alea. Mie mi-ar conveni sa fiu robot ca asta https://www.youtube.com/watch?v=k64P4l2Wmeg sa ma ocup de toate scarbele din Romania, proxeneti, tígani si sa ramana oamenii de treaba pana atunci sanse de a avea familie nu exista 0.