| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine a vazut Once Upon a Time. Am vazut la tv un episod si as vrea sa stiu macar din ce sezon e. In el era mama Reginei si o impiedica sa fie cu iubitul ei. Regina o salvase pe Alba ca Zapada care in momentul ala era doar un copil. Episodul se sfarseste cu moartea iubitului Reginei si nunta ei cu tatal Albei ca Zapada. Aveti vreo idee? Am cautat in programul tv dar nu zice ce episod este.

Răspuns Câştigător
| antoniananarcisa a răspuns:

Este din primul sezon. Dar am uitat ce episod era. Serialul e chiar fain, m-am uitat pana la sezonul 2 si m-am oprit, pentru ca deja ma uitam la prea multe si aveam scoala. Intentionez sa ma apuc de el din nou.