| delakpanlaa a întrebat:

Pentru fanii naruto... am inceput sa ma uit si eu la shippuden si am tot auzit zvonuri de la altii cum ca o sa moara kakashi. e adevarat?

Răspuns Câştigător
| sessori a răspuns:

Da il omoara nagato dar o sa fie inviat tot de el cu ajutorul rineganului (il convinge naruto ) uitate e misto iar cand termini incepe one piece sau ai putea sa te uiti la manga in continuare tongue

9 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Da, Kakashi o sa moara in episoadele 159, 160.Pe el il omoara Pain, dar cand il gaseste Naruto pe Pain, il convinge ca el poate aduce pace in lume, iar Pain foloseste o tehnica interziza si invie toti oamenii pe care i-a omorat atunci in Satul Konoha. Si asa Kakashi o sa revina la viata.

| DeXxa a răspuns:

Da, esti omorat de catre Pain, dar dupa, el si ceilalti sateni ucisi de Pain sunt inviati de Nagato. happy

| Zangetsu a răspuns:

N-are rost sa-ti explic de ce moare, dar o sa fie inviat.
nu mai citi pe forumuri despre shippuden ca ce rost mai are sa te uiti daca deja sti ce se intampla.

| CostyMe a răspuns:

Nu e adevarat, chiar kakashi o sa devina hokage... Funda? big grin

| CostyMe a răspuns:

Da-i vot primului si celorlalti da-ne vot

| Miky a răspuns:

Nu, eu em vazut toate episoadele care au fost difuzate pe net din nartuo shippuden si no sa moara dar o trebuiasca sa devina hokagie numai ca fix in momentul in care sa il stabileasca hokagie se trezeste tunade

nruto devine foarte puternic
jiraia moare
sasukie devine foarte rau il omoara pe orocimaru, pe danzo, afla ca itaki n-a fost niciodata rau si il omoara si pe itaci

in fine uite id MEU: dulse4smile
daca vrei sa mai vb

| SnowBella a răspuns:

Da. Kakashi o sa moara, dar va fi reinviat chiar de cel care l-a omorat, adica de Pain. Uita`te in continuare, e nasol sa stii ce se intampla inainte sa vezi tu. Vizionare placuta!

| Dan_8062 a răspuns:

Haha... o sa il omoare Pain, dar apoi il va reinvia tot Pain in persoana lui Nagato. Stiu ca acum nu prea intelegi dar vei intelege cand vei ajunge la episodul respectiv.

| delakpanlaa explică:

Multumesc tuturor, nu stiu cui sa-i dau funda.