| Casey24 a întrebat:

Pentru toti cei care va uitati la Iubiri Secrete as vrea sa va intreb ce parere aveti de noul sezon?
Parerea mea sincera este ca in primul rand e low-buget, regizorul joaca si el pe numele sau adevarat "Catalin Stanciulescu" alias Andrei Maris. Nu mai zic de faptul ca nu are pic de efecte speciale. Damian a fost batut in puscarie si lovit la cap iar el nu avea nici un semn pe fata, iar in sezonul trecut a fost impuscat in mana si el si Daniel de catre Vladimir, dar nici urma de sange. Un alt aspect care ma amuza ar fi faptul ca primele 4 sezoane au fost ireale deoarece Radu era in coma iar el visa. Si acum va intreb cand visezi ceva ti se intampla doar tie, pe cand el visa si ce fac ceilalti : Madalin, Sorin, Damian si restul gastii, in fine.
Cat despre Estoniu m-am interesat pe net, am cautat in sisteamul periodic al elementelor, dar NIMIC, nici macar nu exista. Pe langa faptul ca iti schimba fata(s.4), te readuce la viata (s.5), ba chiar te intinereste, acum a ajuns sa trasforme bebelusi in adullti. Basme!
Insa parerea mea sincera este ca acest serial esta ca o manea a filmelor, adica un ghiveci care contine : fantastic, actiune, drama, comedie.
Astept pareri voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Pai, pana la urma este un serial, la fel ca celelalte, cum sunt filmele cu varcolaci si vampiri, unele sunt din viata reala iar unele sunt ireale

| Gabryel98 a răspuns:

In primele sezoane mi s-a parut mult mai bun.Acum,cum ai zis si tu, a devenit exagerat de prost, pentru ca o da pe taramul basmelor! (numai tampenii)

| MissR a răspuns:

Parerea mea e ca va ajunge ca si serialu
l "Tanar si nelinistit".
Fiecare personaj ajunge sa in locul altuia...
Primul sezon era mult mai reusit. Acum a bagat "araboaice", substante inexistente, si preoti pacatosi.
Mi-e dor de personajele din primele sezoane.