| CrAzYAbOuTMuSiC a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie cateva melodii de pe coloana sonora a Pretty Little Liars? Am cautat pe intenet si nu am gasit nimic

Răspuns Câştigător
| Paul5020 a răspuns:

Http://www.tunefind.com
aici gasesti toate melodiile din toate serialele

1 răspuns:
| chipicao2 a răspuns:

Hei. poti sa scrii pe youtube pretty little liars soundtrack. sigur gasesti. de la pretty little liars nu prea ascult, insa de la the vampire diaries unele sunt chiar superbe:X uite:
Sara Bareilles - Breathe Again
Alex Band-Only One
Plumb-cut
Jason Walker - Echo
Birdy - Skinny Love
The fray-Never Say Never
One Republic-all I need
Matt Kearney-here we go
All-American Rejects-back to me
Carolina Liar- I'm Not Over
Courrier - Between
Ron Pope - A Drop In The Ocean

sunt si altele dar mie astea imi plac:X sper ca nu te deranjeaza ca ti-am spus de la the vampire diaries dar de la pretty little liars nu prea am care sa aculthee hee sper sa iti placabig grin