| anonim_4396 a întrebat:

Raspundeti sincer. Voi ati vazut vreodata filme xxx?

9 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Doar din curiozitate, nu pentru alte motive...pana la urma e ceva firesc nu este nimic iesit din comun

| κλάους a răspuns:

Pai da...Cand eram mic (vreo 12-13 ani) am facut si un sitehappy Dar na...ma uit doar vreo 30 de secunde, maxim 1 minutlaughing

| BiaSiAtat a răspuns:

Doar unul! Dar fara sa vrea! Am vazut decat o scena in rest nu! Oricum a fost scarboooos!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu cred ca ne uitam din pura curiozitate si pentru ca ni se ofera aceasta sansa, dar mie nu-mi plac sunt filme ce scene foarte scarboase care nu cred ca face bine nimanui, dar fiecare cu placerile lui.

| KeoAndrewDo a răspuns:

Intra la categorii Dragoste si Sex si daca iti plac asa de mult raspunde si poate te mai si informezi un pic daca iti place asa de mult sa veci asa ceva laughing

| DeathLord93 a răspuns:

Numai o data? laughing de vreo 5 milioane de oriwinking

| SexAndDrugs a răspuns:

rolling on the floor Ce intrebare :-s

Sincer am vazut, doar unul blushing laughing

Oricum Filmele XXX sunt facute pentru scena, sunt unii dependenti de sex si vor sa se uita la asa filme happy

| WhateverX a răspuns:

Sincera sa fiu eu am vazuta sa cand schimbam canalele...
Apropo am televizor de 84 cm big grin big grin

| ĐèÑñY a răspuns:

Da, Trebuie sa fim informati big grin