| midnight_2375 a întrebat:

SAalut!
Vreau si eu filme de dragoste din 2009/2010 la care sa plang big grin pe celelalte le-am vazut: A walk to remember, If only, The notebook...

Răspuns Câştigător
| Sorina22 a răspuns:

Servus! stiu cateva filme dar nu sunt doar din `09-`10. Dar mie mi-au placut mult. Nigths in Rodanthe, The last song, Message in a bottle (astea sunt facute dupa cartile lui Nicholas Sparks; asa e si the notebook.); love in the time of cholera, pride and prejudice, jeux d'enfants, another cinderella story, cinderella story (astea doua-s super), raise your voice, because i said so, dirty dancing, dirty dancing havana nights, match point, love story. Ultimul este din 1970, dar iti spun ca nu o sa regreti daca te uiti la el! Sper ca ti-am fost de folos cat de ccat.

11 răspunsuri:
| veronica a răspuns:

Dear john si p. s. i love you o sa plangi la ambele al doilea e mai vechi dar bun.

| veronica a răspuns:

Remember me e bun, nu ca e cu pattison dar pentru ca e bun filmul

| veronica a răspuns:

Filmul pe care la zis melody e de 10 plus e un film prea tare merita sa-l vezi

| Melody a răspuns:

Pride and Prejudice! Nu e din 2009/2010, ci din 2005, dar e foarte bun!

| adaada12 a răspuns:

The last song...dar esti sado-masochista? glm glmhappy asta e f fain, trebuie sa-l vezi... funda? happy

| celmaitare a răspuns:

Coco chanel sau coco before chanel (2009) sunt f bunehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca the last song

| midnight_2375 explică:

Nu ma intereseaza din seria Twilight!

| elaela18 a răspuns:

Viata surorii mele

| anythingforyou a răspuns:

Ne plac acelasi gen de filme... iata niste filme care merita vazute:

Awake, 10 things I hate about you, Raise your voice, Picture this, Sweet november, A Lot Like Love, Greta, Forever Strong, Never.Back.Down,Jumper,My Sassy Girl[neaparathee hee], Play The Game, How To Lose A Guy In 10 Days

si mai am daca vrei...hee hee, sunt preferatele mele.toate merita vazute. daca mai vrei trmitemi un mesaj si se rezolva! vizionare placuta!

| Th3Oo a răspuns:

Salut! Iata un film care mie mi-a placut tare mult.adica pot sa spun ca a fost cel mai frumos film din lume: twilight. poate te-ai uitat la el, nu stiu...big grin