| Venus_5079 a întrebat:

Sal cati ani are Miranda Cosgrove?

Răspuns Câştigător
| AnaM_5148 a răspuns:

Miranda Cosgrove s-a nascut pe 14 mai 1993 deci are 17 ani si va implini anul acesta 18 ani. Sper sa iti fie de folos raspunsul meu!

15 răspunsuri:
| RoxyLaLa a răspuns:

Nume real: Miranda Taylor Cosgrove · Locul naşterii: Los Angeles, California, SUA · Data naşterii: 14.05. 1993 (17 ani) · Ocupaţie: Actrita · Constituţie: subţire · Înălţime: 168 cm · Culoarea ochilor: căprui · Culoarea părului: negru · Zodia: Taur · Etnie/rasă: albă · Ţara natală: SUA

| ZoeyMe a răspuns:

18 ani

| DonAnonymius a răspuns:

Are 17 ani, 11 luni şi 22 de zile.Sursa: http://en.wikipedia.org/wiki/Miranda_Cosgrove.

| romanaols a răspuns:

17 ani

| JeffHardy2011 a răspuns:

Sall!

Are 17 ani.

funda?

| kitten15 a răspuns:

Are 17 ani si implineste 18 pe 14 maiwinking
funda?batting eyelashes

| bombănucleară a răspuns:

17 ani

| Iσαηα a răspuns:

19 anihappy

| Iσαηα a răspuns:

18happy

| Deea852 a răspuns:

18. pentru ca e nascuta in 1993. happy Sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| Kittiulia a răspuns:

22 de ani
funda?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 17 ani.

| carlaaRM a răspuns:

Buna.Este nascuta pe 14 mai 1993.deci are 17 ani:*. Funda:X?

| Smile2026 a răspuns:

Ea s-a nascut pe 14 mai 1993

| Bianca_1634 a răspuns:

Nume real: Miranda Taylor Cosgrove · Locul naşterii: Los Angeles, California, SUA · Data naşterii: 14.05. 1993 (17 ani) · Ocupaţie: Actrita · Constituţie: subţire · Înălţime: 168 cm · Culoarea ochilor: căprui · Culoarea părului: negru · Zodia: Taur · Etnie/rasă: albă · Ţara natală: SUA Miranda Taylor Cosgrove (n. 14 mai 1993) este o actriţă şi cântăreaţă americană. A devenit cunoscută după jucarea rolului Megan din Drake and Josh (Fraţii vitregi) şi rolul lui Carly Shay din iCarly ("i" venind de la internet). Joacă de la varsta de 8 ani. Cel mai frumos film în care a jucat este School of rock (Şcoala de rock). Miranda a început să cânte din 2007, iar piesele muzicale au fost create pentru iCarly. Recent aceasta a anuntat lansarea primului album intitulat "Sparks Fly" spunand ca acesta...