| alex93_6985 a întrebat:

Sal TPU!, am si eu o intrebare caut un film pentru ai mei cu Salman Khan...nu mai stiu cum se numeste dar stiu ceva din el, e drama si actiune cand bea el si de la bautura incepea sa joace poker si venea acasa lua bani de la nevastasa si iar sa ducea si bea si juca poker. stiti cum se numeste dau FUNDA! va rog mult sa imi raspundeti il caut de mai bine de 1 luna
Ps: e Film Ingian.

Răspuns Câştigător
| oana_8080 a răspuns:

Sincer din cate filme cu salmna khan am vazut, de genu cu poker, nu imi amintesc.iti pot recomanda alte filme cu salman khan:Luky no time for love(primul meu film indian pe care l-am vazut),yuvvraaj,salam e ishq,baabul, jann e mann, kyon ki si tere naam...astea sunt filmele care m-au impresionat cel mai mult.

1 răspuns:
| alex93_6985 explică:

Ok mersi mult...