| robert2898 a întrebat:

Sal TPU probabil ca ati vazut filmul Veer Razboinicul, stiti cum se numeste melodia de dragoste dintre veer si printesa? stiu ca se canta la pian (se canta si vocal nu doar la pian) va roog imi place mult dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Uite toata coloana sonora a filmului:

1. "Meherbaniyan" Sonu Nigam 0:58
2. "Taali" Sonu Nigam, Sukhwinder Singh, Wajid, Neuman Pinto 6:10
3. "Surili Akhiyon Wale" Rahat Fateh Ali Khan, Suzanne D'Mello 5:31
4. "Kanha (Thumari)" Rekha Bhardwaj, Sharib Sabri, Toshi Sabri, Shabaab Sabri 4:36
5. "Taali" Sukhwinder Singh 6:01
6. "Surili Akhiyon Wale" Rahat Fateh Ali Khan, Sunidhi Chauhan, Suzanne D'Mello 5:23
7. "Salaam Aaya" Roop Kumar Rathod, Shreya Ghoshal, Suzanne D'Mello 4:45
8. "Spirit of Veer" (Instrumental)

Sursa: http://en.wikipedia.org/wiki/Veer_%28film%29 - sectiunea "Soundtrack"