| TheTiger a întrebat:

Sal TPU.Stiti filmul „The Last Airbender" (Ultimul Razboinic al Aerului) (AVATAR). Nu stiti daca va aparea „The Last Airbender 2"? La final zice ca Avatarul trebuie sa mai stapaneasca pamantu si focul.Mai am o intrebare, filmul este 3D? Lam vazut acum 2-3 saptamani si vroiam sa vad daca este 3D ca as vrea sa il vad la Cinematograf. Dau funda daca raspundeti la toate intrebariile si sigur daca is adevarate.

Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

Am vazut si eu filmul ii misto tarelaughing... din cate am inteles de al un preten va aparea si The Last Airbender 2 3D da mai dureaza...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Though Shyamalan confirmed he intends to continue the series, as of September 3, 2010, he is not actively working on the sequel, focusing instead on his next thriller.

our friend wiki

| misterios a răspuns:

Va fi eu sunt. ca sunt cle mai mare fan. antrenorul de foc va fi zko si de pamant toph e fata toph e oarba