| XxRMRJoKeRu29xX a întrebat:

Sal, TPU va rog ziceti-mi si mie niste filme de actiune comedie foarte faine sau filme gen grown ups 2, harold and kumar, van wilder, red, step up revoulution, pain and gain genul asta... si sa nu fie foarte vechi si sa se petreaca in orase mari gen new york miami ziceti-mi cat mai multe is disperat laughing am vazut nu stiu cate filme si am ramas in pana de ideii v-as da la fiecare funda numai ziceti-mi vreo 15-20 de filme fain big grin
Multumesc anticipant
Cele mai misto si smechere filme primesc funda happy (vreo 15-20)

4 răspunsuri:
| LoLiPoP101 a răspuns:

Teddy mi-a placut foarte mult...sau ceva ce m-a facut sa plang cu zambetul pe buze este hachiko

| ioniliescu921 a răspuns:

1.now you see me
2.hancock
3.seven pounds
4.gambit
5.intouchebles
6.hangover 1,2, 3
7.the tourist
8. midnight in Paris
9.crazy stupid love
10.friends with beneficts
11.horrible bosses
12.thousend word
13.21 jump street
14. dark shadow
15.hotel transylvania
16.new york, i love you

| XxRMRJoKeRu29xX explică:

Imi pare rau dar am vazut Ted si Hachiko este un film frumos dar daca ai fi citit descrierea ai fi vazut ce fel de filme caut oricum mersi de ajutorwinking

| SHADOWBOY110 a răspuns:

Uite un film chinesc foarte fain. Actiunea se petrece pe vrea samurailor, acest film este combinatie dintre actiune si comedie: Little Big Soldier